Teslimat Koşulları


TESLİMAT ŞARTLARI


    Sipariş etmiş olduğunuz k14net otomasyon sistemi %20' si peşin olarak tahsil edilir ve 1-3 iş günü içinde sistemi kullanımınıza açılır. Olası gecikme oluşması durumunda size bilgi verilecektir.
Kurulum işleminin aksamaması için sizden talep edilen kurum bilgilerini öncelikli olarak info@k14net.com mail adresine yada ilgili whatsapp iletişim numaralarına gönderebilirsiniz.
Talepleriniz ve alınan bilgiler doğrultusunda kurumda kurucu adına tüm yetkiler verilir. Kurucuya ait kullanıcı adı ve şifre bilgilerin kurucu yada iletişim kanallaru aracılığı ile yetkilendirdiği kişiye yapılır. Destek ve eğitim uzak bağlantı programları aracılığı ile yapılır.
Kurulum işlemleri Türkiye için geçerlidir.İade Koşulları

K14net otomasyon sisteminin olası bir durumda sebep göstermeksizin 7 gün içinde iade hakkınız bulunmaktadır.
İade talep formu www.k14net.com adresinden indirilip doldurulduktan sonra destek@k14net.com adresine göndereceğiniz başvuru işleme alınır ve 3 (üç) iş günü içinde sizlere dönüş sağlanır.
Kurumunuza ait sizlerden gelen, yüklenen bilgiler silinir. Bir yıl ve üzeri müşterilerimizin geçmiş yıldaki bilgileri sistemde yine açık kalır ve istedikleri zaman bilgilerine ulaşabilirler sadece sisteme ekleme veya çıkarma yapamazlar.
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; sözleşme tutarının %20+KDV tutarı işlem masrafı olarak tarafımızdan tahsil edilir ve kalan tutar ödeme yaptığınız  kanal (kredi kartı / EFT vd)aracılığı ile iade edilir.