K14NET Ödevlendirme Modülü

Öğrencilerinizin Ödevlerini takip edeceğiniz modül.

İster günlük ödev, ister haftalık ödev verebilirsiniz..

Günlük Ödevlendirme

Öğrencilerinize Ders sonrası ödevlendirme yapabilir, günü geldiğinde kontrol değerlendirebilirsiniz.

Haftalık Ödevlendirme

Koç/Danışman ödevlendirme olarak da isimlendirilen ödevlendirme, yapılan sınavlar sonrası başarısı düşük kazanımlara uygum verilebilir..

Öğrenciye Özel Ödev

Hem günlük, hem de haftalık ödevlendirmede öğrencilere özel ödevler verebilir ve hem takip hem kontrolünüzü yapabilirsiniz.

Ödev Değerlendirme

Verilen ödevler Günlük yada haftalık farketmez hepsini ayrı ayrı değerlendirebilir, veli panelinden tüm bu işlemleri takip edebilir.

Yönetici Takip

Kurum yöneticisi günlük yada haftalık ödevlendirme işlemlerini kendi panelinden takip edebilir.

Ödev sonuçları

Günlük yada haftalık verilen ödevleri, hem öğretmen, hem öğrenci ve velisi ve kurum yöneticileri görür. Değerlendirmeleri görür.


layout styles

Ödev Değerlendirme & İşlemi

Günlük ödevlerinizi değerlendirebilirsiniz, öğrenci Yaptı, Yapmadı, Eksik yaptı gibi değerlendirme kriterleri ile ödev durumunu takip edebilirsiniz.

Öğrenci gününde yapmadı ve daha sonra yaptı ise tekrar değerlendirme yapabilir ve Geç Yaptı şeklinde takip sistemine ekleyebilirsiniz.


Öğrenci Ödev Takip

Öğrenci yada velisi kendi panelinden girdiğinde öğrencisine ait ödevlerini, geçmiş ödev listelerini, ödevlerin tamamlanma durumlarını takip eder.

Ödev grafik listesinde günlük yada haftalık ödevlerin tamamlanma durumunu grafiksel olarak görür.

style switcher

Yönetici Ödev Takip

Kurum yöneticileri öğretmenlerin verdiği ödevlerin listesini alabilir, SMS gönderebilir ve ödevlerin değerlendirme durumlarını takip edebilir. Bu sayede öğretmenin verdiği ödevlerin değerlendirme başarılarını yükselterek, öğrencinin günlük ve haftalık ödevlerde başarısını artırma yollarını geliştirebilir.

Öğrenci tarafından yapılmayan ödev dersin ve kazanımının başarı oranını düşürür. Öğrenci ciddi olarak takip edilir ise ödev yapma oranı en üst seviyeye çıkar.

style switcher