K14NET K14NET İçerikleri

K14NET OtomasyonuNeler Var İnceleyin.

Kurumunuzun öğrencilerinize uyguladığı Sınavlar ve Analizleri, Devamsızlık, Ücret Plan ve Tahsilatlar, Devamsızlık, Etüt İşlemleri, Ödevlendirme, Rehberlik ve Veli İlişkileri, Anket ve Rehberlik Testleri, Koç-Danışman Ödev Takip Sistemi, Ajanda, İletişim, Sağlık Takip ve Tüm Çalışanlarınıza Özel Yetkilendirme İle, Kurum, Öğretmen, Veli ve Öğrenciye Özel Yönetim Paneli ile ve daha fazlası elinizin altında.

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

destek@k14net.com adresinden görüşme talebinde bulunarak, Kurumunuz için K14NET Otomasyon Sistemi üyelik sözleşmesini imzalayın. Hemen kullanmaya başlayın

ÖĞRENCİLERİNİZİ VE VELİLERİNİZİ AKTARIN

Öğrencilerinizin elektronik ortamda bilgileri hazırsa 2 dakikada aktarın, Anında sınıflarınızı, öğrenci ve veli kullanıcılarınızı oluşturun. Öğrencilerinizi sınıflarına otomatik olarak aktarın.

ÇALIŞANLARINIZI AKTARIN

Okulunuzda tüm çalışanlarınızı K14NET Otomasyonuna ekleyerek Öğretmen ve Çalışanlarınızı istediğiniz yetkilerle donatın..

DÖNEM İŞLEMLERİ

Dönem tanımını yaparak, okulunuzun ders giriş saatlerini, şubelerde okutulan dersleri ve şubelerde okutulan derslere girecek öğretmenlerinizi atayın.

FİNANS İŞLEMLERİ

Okulunuzun yıllık ücretlerini, indirim tanımlamalarınızı, destek ödeme tutarlarını bir defaya mahsus tanımlayın. Her öğrenci için sabit indirim tutarlarını tanımlayarak kurumsal fiyat politikanızı belirleyin.Giderlerinizi işleyerek Kasa Gelir/Gider durumunuzu takip edin. Faturalarınızı otomatik oluşturun ve yüzlerce öğrenciye anında fatura oluşturma işlemini gerçekleştirin.

FİNANS İŞLEMLERİ- TEK DÜZEN HESAP SİSTEMİ

Kurumunuzda gelir ve giderlerinizi uluslar arası standartları içeren Tek Düzen hesap sistemiyle takip edebilirsiniz.

FİNANS İŞLEMLERİ- KASA HESABI SİSTEMİ

Kurumunuzda gelri ve giderlerinizi Kasa Hesabı sistemini kullanarak takip edebilirsiniz. Sadece Kasa hesabında eklenen gelir ve giderleri görebilir ona göre pozisyon alabilirsiniz. Aynı zamanda tüm cari hesapların gelir ve giderlerini de kasadan bağımsız olarak takip edebilirsiniz.

ÖDEME VE PLAN İŞLEMLERİ

Tanımlanan fiyat ve indirim dilimlerini, destek ödemeleri öğrenci ücretlerinden otomatik düşerek öğrenci ödeme planını oluşturun ve kayıt zarfını öğrenci velisine imzalatın. Ödemelerinizi tahsil edin, tahsil edeceğiniz tutarları, geciken yada eksik ödemeler varsa hepsini görün. Tahsilatlarınızı Eft, kredi kartı yada peşin, çek ve senet seçenekleri ile tahsil edebilir, hangi bankada ne kadar alacağınız var, kasanızda ne kadar paranız var görün.

DİJİTAL EĞİTİM

Öğrencilerinize okul dışı zamanlarda da çeşitli platformlar üzerinden online eğitim veriyorsanız bu bilgileri vide platfom sitelerine ekleyin ve size verilen embed kodunu K14NET üzerine ekleyin. Anlatımın ders ve kazanımlarını tanımlayın. Öğrenciniz kendi panelinden tekrar tekrar takip etsin. İzlesin.

ONLİNE TEST

Öğrencilerinizi okul dışı zamanlarda da online test merkezi üzerinden sınav uygulayın. Tek yapmanız gereken sınavı oluşturmak, sınav tarih ve saat sınırını belirlemek. Bundan sonra K14NET sınavı sizin adınıza takip etsin, öğrencilerinize uygulatsın. Siz sadece değerlendirin.

ÖLÇME İŞLEMLERİ

Öğrencilerinize uygulayacağınız tüm denemelerinizi, testleri tanımlayın. Şablonlarınızı ve formüllerinizi oluşturun. Kimseye bağımlı kalmadan istediğiniz puanlama sistemini oluşturarak sınavlarınızı değerlendirin. Kazanımlarınız işleyerek öğrencilerinizin hangi kazanımlarda ne kadar başarılı olduğunu hemen görün. Hangi kazanımın ne derecede başarıya ulaştığını görün ve eğitiminizi yönlendirin. Tanımladığınız sınavları daha sonraki yıllarda tekrar tekrar kullanın. İsterseniz K14NET abonesi farklı okul yada kurslarla sınavlarınızı paylaşın, paylaşılan sınavları hemen yararlanın. Optik Data dosyalarınızı sisteminize aktarın. Tekrar tekrar düzenlemeler yapmanıza gerek kalmadan Akıllı Tarama Sistemi öğrencilerinizi otomatik tanısın, yada siz seçerek hemen düzenleyin ve tekrar yüklemelerle uğraşmayın. Her şey elinizin altında.

GÜNLÜK YOKLAMA İŞLEMLERİ

Her öğretmen kendi panelinden dersine girdiği sınıfın anında yoklamasını alsın. Hem idarecileri sınıfta bulunan öğrencileri görsün, hem de velisi öğrencisi derse katılıp katılmadığını görsün. Gün sonunda isterseniz SMS gönderin velilerinizi bilgilendirin.

İLETİŞİM İŞLEMLERİ

Öğrencilerinize yada velilerinize 7/24 SMS, Mail ve Bildirim gönderin. Örnek olarak Öğretmenlerinizin ve mesleği Öğretmen olan velilerinizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’ nü bir tıkla SMS atarak kutlayın.

ÖDEV İŞLEMLERİ

Öğretmenlerinizin ödevlendirme yaptığı öğrencilerin yıl boyu ödev analizini görerek. Öğrencilerinizin sorumluluklarını yerine getirip getirmediğini görün. Ödevleri değerlendirin. Ödevlerinize ek dosyalar ekleyerek kağıt israfından kaçının. Velileriniz ve öğrencileriniz online olarak ödevlerini görebilir sonuçlarını değerlendirebilir.

KOÇ-DANIŞMAN YÖNETİMİ

Branş öğretmenlerinizi, öğrencilerinize Danışman yada Koç olarak atayın. Koç yada danışmanlarınız öğrencilerine görüşme günleri vererek, öğrencilerinizin haftalık özel olarak takibini yapabileceği ve ödevlendirebileceği sistemle başarınıza başarı katın. Öğrencilerinize gösterdiğiniz özeni velilerinize anında sunma olanağı bulun.

ETÜD YÖNETİMİ – KAZANIM ANALİZ

Uyguladığınız sınavların kazanımlarını kullanarak öğrencilerinizin etüt ihtiyaçlarını belirleyin ve eksik kazanımı olan öğrencilere rastgele değil eksiklerin farkında olarak etüt oluşturun.

ETÜD YÖNETİMİ – SERBEST ETÜT

Kazanım değerlendirmelerine bağlı kalmadan istediğiniz sınıf düzeyinde belirlediğiniz öğrencilere istediğiniz ders ve kazanımdan etüt hazırlayabilirsiniz.

REHBERLİK İŞLEMLERİ

Tüm velilerinizle ve öğrencilerinizle yada okula gelen bir ziyaretçi ile ilişkilerinizi yönetin, görüşmelerinizi kayıt altına alın ve değerlendirin. Öğrencilerinizin davranışlarını kayıt altına alın ve ŞÖK toplantılarına hafızanıza değil K14NET’ e güvenerek girin ve başarınızı arttırın. Öğrenci, Veli ve öğretmenlerinize Anket’ ler oluşturun. Değerlendirmeler sonrası analizlerini alın, Rehberlik testlerinizi oluşturun ve değerlendirin.

OKUL KABUL SINAVLARI / STS / BAŞARI BURSLULUK SINAVI / KURUM DIŞI SINAVLAR

Okul dışından başvuru kayıtlarını online ortamda alabilir, her öğrenciye başvuru sonrasında giriş belgesi verilir. Size düşen sadece hangi sınıf düzeyinde başvuru alanıcağını ve kontenjanlarını belirlemek. Bundan sonra K14NET Otomasyon takip etsin. Başvurularınız sona erdiğinde listelerinizi alın ve sınavlarınızı uygulayın. Yine değerlendirme işlemlerini tamamlayın, isterseniz online sınav sonucu yayınlayın isterseniz öğrenci sonuçlarını kurumunuzdan alsın.

SINAV OTURUMU HAZIRLAMA

Kurumunuzda yaptığınız sınavlarda ister farklı seviye gruplarını, ister aynı seviye gruplarını karabilir ve her sınav için farklı sınav oturum planları hazırlayabilirsiniz. Sadece Seviyeleri ve Hangi Sınıflarda sınavın uygulanacağını belirtin, listelerinizi alın.

ÖĞRENCİ SERVİSİ

Öğrenci servisleri kullanıyorsanız, hangi öğrenci hangi servisi kullandığını bilin. Aynı zamanda servis.k14net. ve servis mobil uygulaması ile servis şoförünüz öğrenciyi Evden Okula, Okuldan Eve taşırken taşıma bilgilerini kaydetsin. Hem veliniz hem siz rahat edin.

KULÜP İŞLEMLERİ

Okul kulüplerinizi tanıtın, online tercihleri açarak kağıt masrafının önüne geçin. Tercihler tamamlandıktan sonra otomatik olarak öğrencilerinizi tercihler sırasına göre kulüplere atayın. Zamandan tasarruf edin ve hemen kulüplerinizi başlatın.

SAĞLIK İŞLEMLERİ

Öğrencilerinizin sağlık bilgilerini girerek hangi öğrencinizin geçici yada kalıcı rahatsızlıklarını, kullandığı ilaçlarını takip edin.

YEMEK İŞLEMLERİ

Okulunuzda günlük, haftalık ve aylık yemek listelerinizi ekleyin. Hem velileriniz görsün hem de kurumsal hafızanız olsun.

PROJE ÖDEVLENDİRME

Proje ödevlerinizi hangi sınıf seviyesinde olacağını ve dersleri tanımlayın. Online başvuruya açın. Öğrencileriniz 7/24 online ortamda başvurusunu tamamlasın. Siz ödevleri öğrenciye atayın. Öğretmen ödevi versin. Sonra kontrol etsin.

ZİYARETÇİ İŞLEMLERİ

Kurumunuza gelen tüm ziyaretçilerinizi kayıt altına alın, görüşme yapan kişi görüşme içeriğini sisteme girsin ve değerlendirsin. Sizde kimlerin gelip gittiğini görün ve kurumunuzdan her an haberiniz olsun.


… K14NET SADECE SİZLER İÇİN VE HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN.


K14NET OKUL VE KURS OTOMASYON SİSTEMİ

Eklediğiniz öğrenci veli, çalışanlar ve servis şoförlerine ait özel panelleri ile her kullanıcı sadece kendi yetkileri doğrultusunda ve sadece kendine sunulanları görür ve kullanır.

GENEL MERKEZ PORTALI

Birden fazla kampüsü bulunan grup okul yada kurslara dönük olarak Genel Merkez tarafından girilen bilgileri bağlı altı kurumlarına paylaşması ve kurumlarını takip eden yetkili kullanıcı portalı.

KURUM PORTALI

Kurumda çalışan, idareci ve çalışanlarınızın kullanacağı ve yetkilendirme düzeyi doğrultusunda işlemlerini yapacağı Kurum Yönetim portalı.

ÖĞRETMEN PORTALI

Öğretmenin girmiş olduğu sınıflar ve derslerle ilgili ödevlendirme, yoklama, sınav sonuçlarını görme, analiz etme ve ders programı gibi işlemlerin yer aldığı, anında velileri ile iletişim kurabileceği portal.

ÖĞRENCİ PORTALI

Öğrencinin kendine ait devamsızlık, sınav sonuç ve analizler, öğretmen ve ders bilgileri, ödevlerini görebileceği ve ödev sonuçlarını analiz edebileceği ve kendisine ait finans işlemleri haricinde tüm bilgileri görebileceği portal.

VELİ PORTALI

Velinizin bir yada birden fazla öğrencisinin portalına ulaşabildiği ve Öğrencisine ait devamsızlık, sınav sonuç ve analizler, öğretmen ve ders bilgileri, ödevlerini görebileceği ve ödev sonuçlarını analiz edebileceği ve kendisine ait finans işlemleri haricinde tüm bilgileri görebileceği portal.

SERVİS PORTALI

Servis sorumlusu yada servis şoförünün aracıyle taşıyacağı öğrenci bilgilerini görebileceği ve anında arama yapabileceği, öğrenciyi taşıma esnasında aldığını ve hedef noktaya bıraktığını belirten takip süreçlerinin kayıt altına alındığı, GPS uygulaması ile aracın hareket güzergahlarının kayıt altına alındığı ve isterse velinin servisim nerede uygulaması ile servisin yaklaştığını görebileceği Servisçi Uygulama Portalı.

ÇOKLU PORTAL KULLANIMI

Bir kullanıcı K14NET Otomasyon Yönetim sisteminde birden fazla kurumda çalışabilir, birden fazla öğrencinin velisi olabilir, yada hem çalışan hem veli olabilir, yada hem kurum yöneticisi hem de Öğretmen veya Veli olabilir. Farklı adreslere yada farklı programlara gerek kalmadan tek tıklama ile hemen istediği portala geçiş yaparak o portalın görevlerini yetkileri çerçevesinde kullanabilir.